Back to home
Promotions: KFC zaprasza na śniadania!
Wyjątkowa oferta w Vision Express!

Najnowsza oferta Pepco już dostępna!

Kupuj w duecie!

KFC zaprasza na śniadania!

Takim śniadaniom nie można się oprzeć! Zapraszamy!

 

TORTILLA Z JAJKIEM I BEKONEM

Złocista i chrupiąca tortilla, a w niej… Śniadaniowa bomba energetyczna! Wyśmienite jajo sadzone, kruchy i aromatyczny bekon, ser cheddar oraz świeża rukola. Oto śniadanie prawdziwych mistrzów! Długi dzień przed Tobą? Wiesz, co zamówić.

JOGURT Z TRUSKAWKAMI I GRANOLĄ

Idealny na dzień dobry! Porcja pozytywnej energii, dawka uśmiechu i humoru. Pełen smaku – pachnący mus truskawkowy, kremowy grecki jogurt, a na samej górze – chrupiąca zbożowa granola. Jak pysznie zacząć dzień? Odpowiedź jest prosta – zamówić jogurt śniadaniowy w KFC!

PANCAKES Z SOSEM TRUSKAWKOWYM, CZEKOLADOWYM LUB KRÓWKOWYM

Ciepłe, pachnące, puszyste i kuszące! Oto złociste pancakes z KFC! Działają na wyobraźnię? Wystarczy obficie polać ulubionym sosem i już można wcinać, uśmiechając się na to, co przyniesie dzień. Trzy sosy do wyboru – truskawkowy, czekoladowy i krówkowy. Mmmm…

SEROWY ROLLER

Zgrabnie zwinięty i maksymalnie serowy. Z jakim serem? No jasne, że z cheddarem! Pięknie podpieczony, podawany na gorąco – nasz śniadaniowy hit. Smakuje równie doskonale, jak wygląda. Na co masz dziś ochotę? My już wiemy: „Serowy roller proszę!”

PODWÓJNY TOST Z JAJKIEM, SEREM I BEKONEM

A co dla tych wszystkich łasuchów, którzy o poranku mają wilczy apetyt? Podwójny tost w KFC! Przecież to jasne. Dwa jaja sadzone, cheddar, prażona cebulka, drobno posiekana dymka i porcja majonezu. Zjadasz i już masz ochotę – działać, zdobywać, odkrywać!

TOST Z JAJKIEM I SEREM

Tost na śniadanie! Klasyka. Bo kto nie lubi tostów? Wszyscy się nimi zajadamy. Szczególnie tymi z KFC – z jajkiem sadzonym, cheddarem, prażoną cebulką, drobno posiekaną dymką i majonezem. Jak zacząć swój dzień? Wybrać się do KFC na tosty. Tylko tyle? Aż tyle!

ŚNIADANIOWA CIABATTA Z JAJKIEM I SEREM

A co dziś na śniadanie? Coś pysznego, sprawdzonego, takiego, co zawsze smakuje najlepiej. Chrupiąca ciabatta pełna wybornych składników – z aromatycznym stripsem KFC, jajem sadzonym, cheddarem, świeżą rukolą i majonezem. Wygląda zachęcająco? Pamiętaj, dobre śniadanie to podstawa dnia!

  ŚNIADANIOWY BAJGIEL Z JAJKIEM I SEREM

Bajgiel na stole, a to oznacza, że już czas na śniadanie. Dziś będzie pysznie, w końcu to KFC! A co my tu mamy? Strips KFC w chrupiącej panierce, jajo sadzone, wyborny cheddar, rukolę, no i majonez. Taki bajgiel, to ja rozumiem! Takie śniadanie, to ja zamawiam! Tylko w KFC!