Wróć do strony głównej
Pizza Hut Express nowym najemcą Galerii Victoria
W Deichmann Black Friday trwa cały weekend!

Superokazje w dziale dla domu w TK Maxx!

Prawdziwe HITY cenowe!

Pizza Hut Express nowym najemcą Galerii Victoria

Pizza Hut Express nowym najemcą Galerii Victoria Pizza Hut Express, jedna z najpopularniejszych na świecie sieci restauracji specjalizujących się w wypieku pizzy, poszerzy ofertę gastronomiczną w Centrum Handlowym Galeria Victoria.

Międzynarodowa sieć należąca do spółki AmRest otworzy swój pierwszy lokal w Wałbrzychu o powierzchni ok. 50 mkw. w IV kwartale 2018 roku.

- Z przyjemnością informujemy, że w strefie restauracyjnej Galerii Victoria pojawi się wkrótce nowy najemca – Pizza Hut Express. Koncept odpowiada na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą, podaną w krótkim czasie pizzę z pieca. Klienci restauracji będą mogli śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku. Pizza Hut Express z pewnością wzbogaci ofertę kulinarną Galerii Victoria i spotka się z uznaniem wśród mieszkańców regionu. – powiedział Grzegorz Samczuk, Dyrektor Galerii Victoria.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. Marka oferuje Gościom bogaty wybór pizzy prosto z pieca, przygotowywanej ze świeżych składników. Od otwarcia pierwszej restauracji w 1958 roku, Pizza Hut słynie z perfekcyjnej obsługi i swobodnej atmosfery. W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali.