Wróć do strony głównej
Spotkanie z youtuberami
KFC dostawa! Dostarczamy również z naszej restauracji w Galerii Victoria!

Elegancki Tydzień w PAWO!

50 RAT 0% ALBO 100 ZŁ RABATU ZA KAŻDE WYDANE 1000 ZŁ

Spotkanie z youtuberami

Spotkanie z youtuberami Przed nami koniec roku szkolnego, a to oznacza… początek wakacji!

Żegnamy szkołę i witamy wakacje razem z Galerią Victoria! Zaczynamy odpoczynek od spotkania ze znanymi youtuberami, znamy ich doskonale z sieci :) Oglądamy ich na naszych ulubionych kanałach You Tube, obserwujemy i lajkujemy na Facebooku i Snapchacie, są z nami też na Instagramie :)

Wiecie o kim mówimy? W weekend 24 i 25 czerwca będziemy wspólnie witać rozpoczynające się wakacje z LittleMooonster96 i StuuGames ;)

Będziemy mogli posłuchać z nimi wywiadów, zrobić sobie pamiątkowe selfie i dostać autograf, a może nawet trochę bardziej tradycyjnie, po prostu przybić sobie piątkę. Zobaczymy też ich niektóre filmy, które zamieścili na swoich kanałach i je omówimy. Dowiemy się też jak wykorzystać nasze umiejętności i talenty, by wykorzystać je i rozpocząć swoją karierę w sieci.

W sobotę spotkamy się z LittleMooonster96. Pod jej pseudonimem kryje się Angelika Mucha, którą spokojnie możemy nazwać Królową Snapchata, na jej kanałach opowiada o modzie, kosmetykach, marzeniach, ale też o urodzie, trendach i jej stylu życia. Dzień spotkania z LM96 dedykujemy urodzie i trendom, w okolicach sceny będą odbywały się porady make-up oraz wiele innych. Dodatkowo do wygrania będą 3 książki z autografem, autorstwa LittleMooonster96!

Niedziele dedykujemy wirtualnej rzeczywistości - przeniesiemy się do świata gier. Naszym gościem będzie Stuu Games, inaczej Stuart Kluz-Burton. Jest on jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w sieci zajmujących się grami video. Jego kanał na YT zdobył popularność dzięki publikacji swoich filmów przedstawiających jego rozgrywki online. Głównie jego umiejętności, ale również charyzma, akcent i poczucie humoru zaskarbiło mu tysiące fanów.

W okolicach sceny będziemy mogli też przenieść się do świata VR, za sprawą HTC Vive, czyli okularów do rozrywki w wirtualnej rzeczywistości.

Wstęp oczywiście wolny!