Sprzedawca w 50 style

Do naszego salonu 50 Style w Galerii Victoria poszukujemy sprzedawcy.

Zakres zadań:
-aranżacja salonu wg standardów VM firmy,
-kompleksowa obsługa klienta w oparciu o standardy firmy
-efektywna realizacja założonych celów
-dostosowanie się do obowiązujących w salonie procedur
-dbanie o odpowiednie zatowarowanie i rotację asortymentu
-dbanie o utrzymanie czystości oraz odpowiednich standardów ekspozycji towaru
- dużej kultury osobistej

Nasze wymagania:
--komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-umiejętność pracy w zespole, szacunek dla Klientów i innych Pracowników
-odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie w pracę, własna inicjatywa
-pozytywne nastawienie i dynamizm w działaniu
-wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:
-pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
-stabilność zatrudnienia
-możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych
-świetną atmosferę pracy w młodym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biloxi Holdings sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Twardej 18, danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Niezależnie wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Biloxi Holdings sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji."

„Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Biloxi Holdings sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Twardej 18. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie udzielonej zgody w celu przeprowadzenia rekrutacji, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane aż do momentu ustania celu lub wycofania zgody. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, podmiotom publikującym nasze ogłoszenia i wspierającym proces rekrutacji. Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania jak również prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przeniesienia Danych Osobowych. Jest Pan/Pani uprawniony także aby wnieść skargę do właściwego organu w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Jednocześnie wskazujemy, że funkcję Inspektora Ochrony danych pełni Małgorzata Jankowska, z którą skontaktować można się poprzez adres e-mail: iod.biloxiholdings@keenproperty.com ”

facebook ikonka
instagram ikonka