Zastępca Managera Klubu

CityFit 24/7 sp. z o.o. poszukuje wysoce zmotywowanej i ponadprzeciętnej osoby na stanowisko Zastępcy Managera Klubu do rozwijającej się sieci klubów fitness, działających 24h, 7dni w tygodniu.

Osoba ta będzie miała okazję tworzyć przyszłość polskiej branży fitness współzarządzając z Club Managerem.

Główne obowiązki:
- współodpowiedzialność za wzorowe funkcjonowanie operacyjne klubu,
- implementacja metod prowadzących do utrzymania wysokiego poziomu retencji członków klubu,
- stworzenie i utrzymanie wysokiej kultury organizacyjnej klubu, skupiającej się poprzez działania operacyjne na bardzo wysokiej
jakości obsługi klienta,
- dbałość o egzekwowanie procedur związanych z funkcjonowaniem klubu przez wszystkich członków zespołu oraz dostarczanie informacji zwrotnej na temat rezultatów działań całego zespołu w celu ciągłej optymalizacji procesów,
- współtworzenie lokalnej strategii marketingowej w celu poprawy penetracji lokalnego rynku,
- koordynowanie działań podległego zespołu,
- przeprowadzanie treningów, szkoleń, zebrań oraz motywowanie członków zespołu,
- współpraca z zespołem trenerów personalnych,
- bezpośredni kontakt z klientami klubu,
- regularne raportowanie do managera klubu wszystkich aspektów związanych z działaniem klubu.

Wymagania i kompetencje:
- co najmniej 1-2 letnie doświadczenie menadżerskie poparte sukcesami w branży związanej z obsługą klienta, taką jak: hotelarska, fitness, służba zdrowia,
- udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta,
- gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,
- nieposzlakowana opinia kandydata.

Co oferujemy:
- pracę w firmie, która dba o rozwój swoich pracowników oraz inwestuje środki w najlepszą kadrę,
- możliwość awansu zawodowego oraz gwarancję rozwoju kariery,
- firmę, która ceni postępujący proces doskonalenia zawodowego swoich pracowników.

Przesyłając CV zgadzasz się na przetwarzanie przez CityFit Management sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ulicy Jana Pawła II 27 Twoich danych osobowych zawartych w formularzu i CV, innych niż te, których możemy żądać na podstawie przepisów prawa dla potrzeb prowadzonej rekrutacji.

CV prosimy przesyłać na a.szczypek@cityfit.pl

facebook ikonka
instagram ikonka