Najważniejsze informacje
Kontakt 728-430-292
LokalizacjaParter, Lokal 121
Zobacz na planie
Godziny otwarcia

pon. - pt. 10:00 - 21:00

sob. 09:00 - 21:00

niedz. 10:00 - 20:00

Sposoby płatności Visa, MasterCard

Powstanie firmy Darbut datuje się na 1990 rok. Początki firmy opierały się na sprzedaży hurtowej obuwia. Rozwój firmy i potrzeby rynku pod koniec lat dziewięćdziesiątych skłoniły nas do otwarcia pierwszego salonu obuwia. Obecnie sieć Darbut liczy 7 salonów obuwniczych zlokalizowanych na południu Polski. Znajdziecie w nich Państwo kolekcję dostosowaną do klienta wymagającego, który szuka zarówno wysokiej jakości jak i najnowszych trendów mody.


Od wielu lat współpracujemy z największymi ośrodkami mody obuwniczej jakimi są Włochy oraz Brazylia. Prowadzimy sprzedaż obuwia światowych marek, jak choćby Tommy HilfigerGeoxNapapijriGantDemocrata czy Calvin Klein, które gwarantują najwyższą jakość i unikalny wygląd. Nie zapominamy także o naszych rodzimych producentach obuwia, których produkty niczym nie odbiegają od światowych standardów, przez co cieszą się coraz większą popularnością poza granicami naszego kraju. Darbut stworzył również własną markę, która we współpracy z polskimi producentami stanowi idealne uzupełnienie kolekcji.


Jako firma przykładamy dużą wagę do jakości i trwałości obuwia sprzedawanego w naszych sklepach, dlatego tworząc kolekcję dobieramy jedynie obuwie z wysokogatunkowych materiałów, co pozwala na zminimalizowanie ilość reklamacji. W naszych salonach stawiamy na indywidualną obsługę klientów poprzez fachowe doradztwo naszego wykwalifikowanego personelu. 

facebook ikonka
instagram ikonka